تقویم
اخبار > درخشش دانشجویان دانشکده مهندسی مکانیک در مراسم گرامی داشت اولین آیین نماد(نکوداشت مقاطع ارشد و دکترا) دانشگاه سمنان


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   درخشش دانشجویان دانشکده مهندسی مکانیک در مراسم گرامی داشت اولین آیین نماد(نکوداشت مقاطع ارشد و دکترا) دانشگاه سمنان

 
    

با برگزاری آئین نماد بیش از 70 نفر از دانشجويان منتخب و نمونه مقطع كارشناسي ارشد و دكتري دانشگاه سمنان با حضور استاندار سمنان و اعضای هیات ریسه دانشگاه تجلیل شدند.

دکتر محمد دامغانی نوری معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی مکانیک با اعلام این خبر افزود: در این آئین از 68 نفر از برگزیدگان طرح راد (رده بندی استعداد های درخشان ) در مقاطع تحصیلات تکمیلی قدردانی شد که خانم مهندس هانیه آرو، آقای مهندس علی خلیلی پالندی ومهندس عبدالوهاب راونجی از دانشجویان کارشناسی ارشد دانشکده مهندسی مکانیک از برگزیدگان رده ی برنزی طرح راد بودند که در این آئین با اهداء تندیس، لوح تقدیر و جوایز نقدی از آن ها تقدیر شد.

همچنین در این مراسم، در مقطع دکتری آقای مهندس سید حسین فلاح دانشجوی مقطع دکترای دانشکده مهندسی مکانیک توانست جایزه ی پرفسور گودرز احمدی چهره ماندگار حوزه فنی و مهندسی را از آن خود بکند.

دکتر دامغانی نوری ضمن تبریک این موفقیتها به دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشکده مهندسی مکانیک برای آنها ارزوی توفیقات بیشتر در راه کسب علم و دانش نمود.


      

 

گروه خبری :اخبار دانشکده, اخبار تصویری, اخبار پژوهشی    1398/10/09 ساعت :٠٨:٣٧     تعداد نمایش:967    کد خبر:١٧٨٣٢