تقویم
اخبار > فارغ التحصیلی سومین دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی دانشگاه سمنان


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   فارغ التحصیلی سومین دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی دانشگاه سمنان

 
    

مهندس محمد همت اسفه به عنوان دانش آموخته دكتري مهندسي مکانیک گرایش تبدیل انرژی دانشگاه سمنان با دفاع از رساله دكتري خود فارغ التحصیل شد.

این دانشجوی دکتری با دفاع از پایان نامه خود با عنوان " بررسي تجربي و آزمايشگاهي خواص ترموفيزيکي و عملکرد حرارتي نانوسيالات درون مبدل صفحه­اي" در زمینه مهندسی انتقال حرارت و فناوری نانو، دانش آموخته گرديدند .

دکتر سیف الله سعدالدین به عنوان استاد راهنما و پروفسور ونگویزز و دکتر طغرایی بعنوان اساتید مشاور، هدایت این رساله دکتری را هدایت برعهده داشتند. همچنین پروفسور کیهانی، دکتر عباسیان، دکتر بیگلری و دکتر رفعی اعضای کمیته داوری این جلسه را برعهده داشتند.

 کسب نمره 20 از پایان نامه و چاپ و ارائه بیش از 30 مقاله ISI و علمی پژوهشی از جمله افتخارات ایشان به عنوان دانش آموخته مهندسي مکانیک گرایش تبدیل انرژی دانشگاه سمنان است.

لازم به ذکر است این جلسه در تاریخ 08/10/1393 در سالن کنفرانس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و با حضور تعدادی از مسئولین دانشگاه سمنان و استان برگزار گردید. 

 

 

 

 


      

 

گروه خبری :اخبار دانشکده, اخبار آموزشی کارشناسی , اخبارآموزشی تحصیلات تکمیلی , اخبار پژوهشی    1393/10/17 ساعت :١٠:٤٤     تعداد نمایش:2945    کد خبر:٥٧٦٦