تقویم
اخبار > بازدید مجازی دانشجویان دانشگاه سمنان از خط تولید شرکت خودروسازی آئودی (AUDI)


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   بازدید مجازی دانشجویان دانشگاه سمنان از خط تولید شرکت خودروسازی آئودی (AUDI)

 
    

 

در شرایط کنونی کشور و اپیدمی ویروس کرونا، استفاده از فرصت هایی همچون فضای مجازی، می تواند گام مثبتی تلقی گردد. در همین راستا، رئیس دانشکده مهندسی مکانیک، آقای دکتر ولی پور اعلام داشتند که در حوزه پژوهش و فناوری دانشکده، برنامه هایی را تحت عنوان رادیو پژوهش ترتیب داده اند که شامل بازدیدهای مجازی، مصاحبه با فارغ التحصیلان برجسته، اساتید داخل و خارج از کشور، برگزاری دوره های آموزشی، سخنرانی های علمی داخلی و خارجی، پخش فیلم های مستند علمی و انگیزشی می باشد.

به عنوان اولین برنامه، طی مکاتبات و هماهنگی های صورت گرفته با شرکت خودروسازی آئودی (AUDI) توسط مسئول امور پژوهشی دانشکده مهندسی مکانیک، آقای دکتر آزادی، یک دوره بازدید مجازی از خط تولید شرکت خودروسازی آئودی (AUDI) مختص دانشجویان دانشگاه سمنان، طی روز چهارشنبه ساعت 21:30 اجرا گردید. در این بازدید، 40 نفر بصورت اختصاصی (با امکان پرسش و پاسخ بصورت زنده و به زبان انگلیسی با مجری برنامه) و در حدود 200 نفر از طریق لینک مجازی دانشکده مهندسی مکانیک و صفحه اینستاگرام آقای دکتر آزادی، این برنامه را بصورت زنده (بدون اجازه پرسش و پاسخ) مشاهده کردند.


 

آقای دکتر ولی پور در ادامه ذکر کردند که برای دو گروه 40 نفره دیگر که قبلا ثبت نام نموده اند، طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته پیش رو، این بازدید در ساعت 21:30 تکرار شود. افرادی که ثبت نام نکرده اند، می توانند از طریق لینک مجازی زیر، برنامه را مشاهده کنند. ضمنا بازدید از بخش طراحی شرکت خودروسازی آئودی (AUDI) نیز در حال هماهنگی است تا دانشجویان بتوانند در آینده ای نزدیک، با فعالیت های تحقیق و توسعه این شرکت آشنا بشوند.


      

 

گروه خبری :اخبار دانشکده, اخبار پژوهشی, انگلیسی    1399/02/20 ساعت :١٢:٠٧     تعداد نمایش:359    کد خبر:١٨٧٤٥