تقویم
اخبار > انتخاب شايسه خانم مهندس احمد پناه و آقاي مرادي بعنوان كارمند نمونه


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   انتخاب شايسه خانم مهندس احمد پناه و آقاي مرادي بعنوان كارمند نمونه

 
    

در مراسمی به مناسبت روز کارمند و هفته دولت از مدیران و کارمندان نمونه و شایسته تقدیر سال 98 دانشگاه سمنان قدر دانی شد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ در این مراسم که با حضور هیات رئیسه و دیگر مسئولان دانشگاه و با توجه به شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار شد ، از مدیر ، معاون ، کارشناسان و کارکنان نمونه و شایسته تقدیر دانشگاه قدر دانی شد .
در این آئین  خانم مهندس فهیمه سادات احمد پناه  از دانشكده مهندسي مكانيك به عنوان کارشناس شایسته تقدیر معرفی و  قدر دانی شد.

در حوزه خدمات نيز از دانشكده مكانيك آقاي ابراهیم مرادی به عنوان کارمند شایسته تقدیر این بخش انتخاب و معرفی شدند .
مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه سمنان در این مراسم گفت : مسئولان باید در جهت تحقق خواسته های به حق کارکنان گام بردارند و برای رفاه حال آنان با توجه به شرایط اقتصادی کشور تمام تلاش خود را به کار گیرند .
حجت الاسلام ذوالفقاری لقب افزود : کارمندان هم باید وظایف خود را به بهترین نحو انجام و در تکریم ارباب رجوع خصوصا در دانشگاه سمنان که با دانشجویان سرو کار دارند صعه صدر و خوش رویی را در دستور کار خود داشته باشند .
رئیس دانشگاه سمنان هم در این مراسم ضمن ابراز تاسف از حضور نداشتن کلیه کارکنان در مراسم روز کارمند امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت : هفته دولت ، فرصتی است برای درس گرفتن از شهدایی همچون رجایی و باهنر که در جهت خدمت و اعتلای کشور مخلصانه و بدون هیچ چشم داشتی تلاش کردند و ما نیز باید در نگهداری از درخت بارور انقلاب از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
دکتر نصیری با اشاره به برخی از ویژگی ها و اخلاق کارمندی گفت : تقوا ، فروتنی و نرم خویی ، خدمت به مردم ، تسریع در کار مردم ، حفظ حرمت ها ، عدل و انصاف و کاردانی از جمله ویژگی ها و اخلال کارمندی است .
وی به کسب رتبه هشتم دانشگاه سمنان در بخش پژوهش که به تازگی از سوی پایگاه ISC اعلام شده است اشاره کرد و گفت : خوشبختانه در کسب این رتبه نسبت به سال 97 سه پله صعود داشتیم که این امر نشان از ریل گذاری مناسب دانشگاه سمنان در بخش پژوهش است .
رئیس دانشگاه سمنان با اشاره به مشکلات اقتصادی به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا گفت : متاسفانه مشکلات مالی به دلیل ویروس کرونا دو چندان شده و تمام سعی ما پرداخت به موقع مطالبات کارکنان است و همکاران حوزه معاونت اداری مالی تمام تلاش خود را برای تحقق آنها می کنند .
معاون اداری مالی دانشگاه سمنان هم در این مراسم گزارشی از فعالیت های این حوزه ارائه کرد و گفت : ساماندهی به امور پذیرش مدرک تحصیلی همکاران و آغاز اعطای پست سازمانی به همکاران قرار دادی از جمله اقداماتی است که برای اجرا در دستور کار قرار دارد .
دکتر فرزین یغمایی ضمن قدر دانی از برگزار کنندگان و کلیه افرادی که در برگزاری کنکور سراسری دانشگاهها تلاش کردند گفت : خوشبختانه این پروژه ملی در دانشگاه سمنان به نحو مطلوب برگزار شد .
وی با اشاره به اقدامات انجام در حوزه های مختلف تحت مدیریت این معاونت  گفت: با اجرای مدیریت سبز و ساماندهی کنتورهای آب و برق دانشگاه حدود سه میلیارد ریال صرفه جویی صورت گرفته است .
معاون اداری مالی دانشگاه همچنین از کلیه کارکنان و اعضای هیات علمی که برای خرید تجهیزات پزشکی از سوی دانشگاه سمنان به مبلغ 415 میلیون تومان و اهداء به دانشگاه علوم پزشکی سمنان کمک کردند قدر دانی کرد .
 


      

 

گروه خبری :اخبار دانشکده, اخبار تصویری    1399/06/14 ساعت :٠٩:٥٢     تعداد نمایش:124    کد خبر:١٩٦٤٥