اطلاعیه

بازدید معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان و جمعی از اساتید دانشکده مهندسی مکانیک از شرکت صنایع لاستیکی پارمیدا

جمعی از اساتید دانشکده مهندسی مکانیک، از شرکت صنایع لاستیکی پارمیدا بازدید به عمل آوردند.

دکتر محمد آزادی، معاون پژوهش و فناوری دانشکده مهندسی مکانیک با اعلام این خبر افزود: روز دوشنبه 9 خردادماه 1401، جمعی از اساتید دانشکده مهندسی مکانیک، از شرکت صنایع لاستیکی پارمیدا بازدید به عمل آوردند. در این برنامه، ابتدا جلسه ای با حضور معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان، جناب آقای دکتر سعدالدین و مدیر کارخانه پارمیدا، جناب آقای دکتر برناک، رئیس دانشکده مهندسی مکانیک، جناب آقای دکتر ولی پور و برخی از اساتید دانشکده مهندسی مکانیک، و همچنین رئیس بنیاد نخبگان استان سمنان، جناب آقای دکتر کی پور و جمعی از کارشناسان شرکت پارمیدا برگزار گردید و نحوه ارتباط بین دانشگاه و صنعت مطرح و مورد بحث قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: موضوعات پایان نامه ای ناشی از مشکلات خط تولید و مباحث تحقیق و توسعه، قبلا طی چندین جلسه مشترک بین کارشناسان شرکت پارمیدا و معاونت پژوهش و فناوری دانشکده مهندسی مکانیک، نهایی شده بود و در این جلسه برای سایر اساتید ارائه گردید. ضمناً در این برنامه، موضوعات مختلف دیگری از جمله گذراندن دوره کارآموزی، بازدیدها و پایان نامه های دانشجویی، اخذ مشترک دانشجوی دکتری پژوهش محور بر اساس پروژه های تقاضامحور، مباحث دانش بنیانی، طرح های بنیاد نخبگان استان سمنان، قراردادها و سایر موضوعات مشترک، پیشنهاد شد.

در انتهای برنامه نیز، بازدیدی از خط تولید این شرکت توسط اساتید دانشگاه سمنان، صورت گرفت و مقرر گردید که موضوعات مشترک بین دانشگاه سمنان و شرکت صنایع لاستیکی پارمیدا، توسط دانشکده مهندسی مکانیک، با ایجاد یک دفتر تحقیق و توسعه در دانشکده برای حضور کارشناسان شرکت پارمیدا، تا زمان محقق شدن آنها، پیگیری شود.

 

کلمات کلیدی

تصاویر

 -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *