اطلاعیه

دو مجله علمی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان رتبه کیفی Q از سوی سایمگو دریافت نمودند

ریاست دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان از دستیابی دو مجله علمی دانشکده های مهندسی مکانیک به رتبه کیفی Q بر اساس آخرین ارزیابی (SJR) در سال 2022 خبر داد.

دکتر محمدصادق ولی پور با اعلام این خبر گفت : بر مبنای نتیجه ارزیابی  Scimago Journal Rank 2022 مجلات Mechanics of Advanced Composite Structures، ، Journal of Heat and Mass Transfer Research  دانشکده مهندسی مکانیک سمنان موفق شده‌اند از سایمگو رتبه کیفی Q دریافت کنند.

ریاست دانشکده مهندسی مکانیک با بیان اینکه این مجلات پیش از دریافت رتبه کیفی موفق به نمایه سازی در پایگاه استنادی اسکوپوس شدند افزود: مجله  Mechanics of Advanced Composite Structures  با مدیرمسئولی دکتر احمد قاسمی قلعه بهمن و سردبیری پروفسور عبدالحسین فریدون از اعضای هیأت علمی دانشکده مکانیک منتشر می­ شود موفق به اخذ رتبه کیفی Q3 و SJR 0.2  در سال2022 شده است.

وی افزود: مجله Journal of Heat and Mass Transfer Research  یکی دیگر از مجلات این دانشکده می باشد که  با مدیرمسئولی پروفسور محمد صادق ولی پور و سردبیری پروفسور سیف ­الله سعدالدین منتشر می شود که موفق به اخذ رتبه کیفی Q4 و SJR 0.16 را در سال2022 شده است.

دکتر ولی پور خاطر نشان کرد : دکتر ولی پور خاطر نشان کرد : یکی از راهبردهای دانشکده ایفای نقش موثر در راستای ارتقا جایگاه بین المللی دانشگاه می باشد که با انتشار مقالات از اقصی نقاط جهان در این دو مجله ی وزین بین المللی انجام می شود. دانشجویان و اساتید و محققین می توانند یافته های علمی خود را از طریق این مجلات به آدرسهای ذیل به اطلاع مخاطبین در جهان برسانند:

 

کلمات کلیدی
کیانا کاشفی
تهیه کننده:

کیانا کاشفی

تصاویر

Journal of Heat and Mass Transfer Research   - Journal of Heat and Mass Transfer Research   -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *