تقویم
اخبار > اخذ رده کیفی Q3 در مبحث پلیمرها برای مجله کامپوزیت دانشکده مهندسی مکانیک


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   اخذ رده کیفی Q3 در مبحث پلیمرها برای مجله کامپوزیت دانشکده مهندسی مکانیک

 
    

برای اولین بار، مجله کامپوزیت دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان، رده Q4بطور کلی و رده  Q3 در بحث پلیمرها و پلاستیک ها دریافت کرد. دکتر آزادی مدیر پژوهش و فناوری دانشکده مهندسی مکانیک با اعلام این خبر افزودند: این مجله از سال 2014 تاکنون، به همت انتشارات دانشگاه سمنان و تحت عنوان Mechanics of Advanced Composite Structures انتشار یافته است. بر اساس اطلاعات درج شده در سایت سایمگو (https://www.scimagojr.com/) پارامتر SJR مجله 0.127 و H-Index آن 1 اعلام شده است. این دستاورد مهم را به دانشجویان و اساتید و کارکنان دانشکده و همچنین سردبیر و مدیر مسئول، جناب آقای دکتر فریدون و جناب آقای دکتر قاسمی  و اعضای هیات تحریریه مجله تبریک عرض می گوییم. ضمنا لیست مجلات مهندسی و رتبه بندی آنها در ایران، در سایت سایمگو به شرح زیر و به تازگی انتشار یافته است.

https://www.scimagojr.com/journalrank.php?country=IR&area=2200

https://macs.semnan.ac.ir/

لازم به ذکر است علاوه بر این مجله، دانشکده ی مهندسی مکانیک  یک مجله ی بین المللی دیگر بنام Journal of Heat and Mass Transfer Research  نیز منتشر می کند که در اسکوپوس نمایه شده است.

 


      

دانلود فايل : 1.pdf ( 580KB )

 

گروه خبری :اخبار دانشکده, اخبار تصویری, اخبارآموزشی تحصیلات تکمیلی , اخبار پژوهشی    1399/03/25 ساعت :٠٩:٤٨     تعداد نمایش:844    کد خبر:١٩٠٢٦